צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
 
בית האומנויות
גלריית גוונים
יושקו
בקרו אותנו ב-

עיצוב דמוי אבן – רק בבית האומנויות

לא צריך לחצוב באבן ולשבור את הגב כדי ליהנות מעיצובי גינה ובית דמוי אבן. אם המראה של אבן עושה לכם את זה, אנו מזמינים אתכם לבית האומנויות. כאן תוכלו לעצב בעצמכם כל דבר העולה על דעתכם והכל מחומרים המספקים מראה דמוי אבן והכל בשיטת "עשה זאת בעצמך".

דמוי אבן

בית האומנויות מאפשר לכם להגיע ולעבוד עם כל חומר שהוא. בין אם תחליטו שאתם רוצים לעבוד עם גבס, קלקר, עץ או אפילו אבן. העניין הוא, שהרבה אנשים רואים באבן כמשהו מאוד בסיסי, טבעי ומיוחד, אבל מצד שני פוחדים לעבוד איתו ולא יודעים לאילו תוצאות הם יוכלו להגיע.
אז קודם כל, נאמר לכם שאין צורך לחשוש, ברגע שתגיעו אל בית האומנויות או לאחת הסדנאות שמועברות על ידי יושקו, אתם בידיים טובות ותוכלו להגיע ולייצר כל רהיט או רעיון שעולה בראשכם. אבל מעבר לזה, תוכלו גם לעבוד עם חומר טייח או קרמיקה דמוי אבן, שיפתחו לכם סוגים רבים נוספים של עיצובים ורעיונות שניתן לעשות במראה של אבן. 

חומר פשוט שנראה מעולה

דמוי אבן מתאפשר בצורות ואופנים שונים, ועל כן תוכלו גם לבחור באיזו שיטה אתם מעדיפים לעבוד. כך למשל, כאשר אתם מגיעים אל בית האומנויות תוכלו לעבוד עם טייח, קרמיקה או אפילו קלקר ולגרום להם להיראות בדיוק כמו אבנים. הכול תלוי באופי שלכם, ובמה שאתם רוצים לייצר. אם תחליטו שאתם מעוניינים רק בחיפויים שונים, תשתמשו בעיקר בקרמיקה או גרניט פורצלן, ואם תחליטו שאתם רוצים לבצע עבודות פיסול דמוי אבן שונות, ייתכן ותשתמשו דווקא בקלקר או קרמיקה. 

המראה העשיר

הרבה פעמים, כשאנחנו מדברים על אבן או אפילו דמוי אבן, אנחנו לא שומעים או רואים בעיני רוחנו מראה עשיר ומיוחד למדיי, אלא לעיתים להיפך. אבן מזכיר לנו לעיתים קרובות דווקא את הרצפה, את החצץ, ועוד שלל אבנים לא סקסיים בכלל. מצד שני, בבית האומנויות משתמשים עם אבנים איכותיות, או עיצוב דמוי אבן ברמות הגבוהות ביותר, וכך ניתן להגיע למראה העשיר והיוקרתי ביותר שקיים בתוך בתים. כניסות מפוארות עם דקורציות מרהיבות של דמוי אבן, קירות פנימיים עם עיצובים הזויים, גדרות דמוי אבן שמשוות לבית מראה עוצמתי ומיוחד, ועוד, הם רק חלק ממה שניתן לעשות באמצעות דמוי אבן בבית האומנויות. 

כל אלו ואחרים, הם נחלתו של בית האומנויות שבקיבוץ העוגן. הדבר היחיד שנדרש מכם הוא להגיע, עם השראה או בלי, ומשם תיתנו ליושקו להביא אתכם אל מקומות חדשים שמעולם לא הכרתם. מעבר להיכרותכם המעמיקה עם צורות ועיצובים מיוחדים שניתן לעשות עם דמוי אבן או כל חומר אחר שקיים בעולם, תגלו שאתם מסוגלים לעשותם לגמרי בעצמכם, בהדרכה צמודה של יושקו ובתוצאות המרהיבות ביותר. 

דמוי אבן דמוי אבן דמוי אבן


פסלים, אומנות ושלל מוצרים אחרים
חוץ מהמראה העשיר שמגיע יחד עם האבן היוקרתית או אפילו דמוי אבן, ניתן גם לבצע עוד עיצובים מיוחדים כאלו ואחרים בתוך הבית ומחוצה לו, אשר כולם עשויים דמוי אבן. כך למשל, ניתן לראות אנשים רבים שעושים בבית האמונויות מזרקות גדולות בגינה, או אפילו מזרקות קטנות עם משאבה קטנה שנמצאים בסלון ואפילו בשירותים. החומר דמוי אבן מקנה למזרקות או הפסלים המיוחדים שתעשו בעצמכם ובעיצוב אישי, מראה אחר, יוקרתי, קל לעיצוב והרבה יותר זול.

חיפויים וריצופים
דמוי אבן עובד לעיתים בדיוק כמו קרמיקה או גבס, ומאפשר לכם להגיע בעצם אל כל הרבדים שיוצאים מהם, רק בעיצוב שנראה ומרגיש בדיוק כמו אבן. כך למשל, תוכלו לעצב בבית האומנויות חיפויים וקירות, להוסיף נישות או אפילו מדפים בתוך ומחוץ לבית, ובעצם כל דבר שעולה על רוחכם. 

עוד תחום שרק ממשיך להתפתח ומשווה לבית מראה יוקרתי ומיוחד ביותר, הוא אותו דמוי אבן שמשמש לריצוף הבית והגינה. צאו מהגישה של אבנים משתלבות או שבילים קלאסיים בגינה, ובנוסף גם הניחו למראה הקלאסי של קרמיקה דקורטיבית זו או אחרת על הרצפה. בבית האומנויות תוכלו להיחשף אל שיטות שונות של ריצוף דמוי אבן שתעשו ותעצבו לגמרי בעצמכם, ויוסיפו אור לכל יום שבו תקומו בביתכם המעוצב מחדש.

הרשמה   כניסה
050-5350145 /  077-4203014  / 050-3871253 


משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים