צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
 
בית האומנויות
גלריית גוונים
יושקו
בקרו אותנו ב-

עיצובים בגבס – הרעיון שלך מקבל צורה

הגבס, שמגיע אלינו בעיקר ממקומות כמו אנגליה או ארצות הברית, הוא חומר מיוחד במינו, אשר מסוגל לבודד רעשים, טמפרטורה, ועוד. 

מעבר לזה, ניתן לעבוד ולעצב אותו בצורה הפשוטה והקלה ביותר, ללא כל מאמץ. ועל כן, הוא משמש אותנו במקומות או עיצובים בגבס שונים שניתן לעשות בבית האומנויות או ישר בביתכם הפרטי.

עיצובים בגבס

כאשר אתם מגיעים אל בית האומנויות ורוצים לבצע עיצובים בגבס, אתם יכולים להחליט שאתם מבצעים עיצוב בגבס בתוך הבית שלכם, עם סוגי דקורציות שונות אותן תלמדו בתוך בית האומנויות. ובנוסף, תוכלו גם לעבוד בבית האומנויות עצמו, ולהרכיב לעצמכם רהיטים ומוצרים שונים שתיקחו ותרכיבו בעצמכם בבית שלכם.

עיצובים בגבס - עיצובי קירות
אז מה בכלל אפשר לעשות עם גבס? מדוע כשאני מגיע אל בית האומנויות כדאי שאבחר דווקא בשיטת עיצובים בגבס  ולא שאר הרעיונות המיוחדים האחרים שנמצאים בו? ובכן, אחת השיטות הפופולאריות ביותר של שימוש עם עיצובים בגבס, הם אותם קירות מעוצבים בכל חדר בבית או המשרד. כך למשל, כאשר תחליטו שאתם רוצים להוסיף חדר בביתכם, לא תהיו חייבים לקרוא אל קבלן מקצועי שיבצע לכם בניה של קיר חדש בתוך הבית, אלא פשוט להגיע אל בית האומנויות, ללמוד את הבסיס לבניה של קירות, ולחזור הביתה עם חדר נוסף לילדים, לעבודה, ועוד.

אפילו עיצוב תקרות מגבס
בבית האומנויות תוכלו ללמוד עוד שלל צורות של עבודה עם קירות שעשויים עם עיצובים בגבס. למשל, תוכלו ליצור כל מיני משקעים ומדפים בתוך הקיר שאותו אתם בונים. תוכלו לעבוד גם עם תקרות שונות, אם למשל החלטתם שאתם רוצים להוסיף מזגן מרכזי אל תוך הבית שלכם, תוכלו לעצב גם תקרה מיוחדת שתסתיר את המזגן ותוסיף רבות לצורה והמראה הכללי של פנים הבית והתקרה עצמה. 

העבודה עם תקרות לא נגמרת רק כאן, אלא עיצובים בגבס נוגעים הרבה פעמים גם אל קווי מתאר של תאורה מסוימת, דקורציה ייחודית, ועוד שלל דברים שתוכלו ללמוד ולעשות בתוך בית האומנויות. כך, תוכלו לשלב את הלמידה על החומר המיוחד והכול כך פופולארי הזה, ביחד עם פרקטיקה ועיצוב הבית.

רהיטים וחומרים אחרים
בית האומנויות, הוא כמובן לא רק מקום של גבס, וניתן לעבוד בו בעצם עם כל חומר אחר. בנוסף, ניתן כמובן לשלב בין כל החומרים השונים, וליצור משהו שהוא לגמרי שלכם, עם הדרכה צמודה עד להגשמת החלום האישי שלכם. כך למשל, תוכלו להחליט שאתם מייצרים רהיט חדש אל המטבח, הסלון, חדרי השינה, השירותים, המשרד הביתי, ועוד, כאשר כולו יהיה עשוי משילוב של חומרים שונים. 

תוכלו לקחת את הגבס, ולעצב באמצעותו ארונות למטבח, אשר הדלתות שלהם עשויות זכוכית והמדפים גם כן, או לקחת את הגבס ולשלב אותו עם עץ וליצור שלל רהיטים אחרים. כמו כן, עיצובים בגבס, מדברים הרבה פעמים גם על נישות. בבית האומנויות עובדים הרבה עם נישות וסוגים שונים של עיצובים בתוך הבית ומחוצה לו, ולכן, תוכלו ללמוד גם את העבודה של נישות כאלו ואחרות, שעליהן מניחים ספרים, פסלים, נרות או כל דבר אחר שעולה על דעתכם. אחרי הכול, זה העיצוב האישי שלכם ותוצאות שיהיו אך ורק שלכם בהדרכה ועזרה צמודה.

הרשמה   כניסה
050-5350145 /  077-4203014  / 050-3871253 


משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים