צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
 
בית האומנויות
גלריית גוונים
יושקו
בקרו אותנו ב-

פיסול בחימר – לעצב, להכין וליהנות להשתמש

המילה חימר, מזכירה לנו את אותו חומר שהיו אוהבים לתת לנו לשחק בו כשהיינו בגן או בקייטנה. לכן, כאשר אנחנו שומעים את המילה הזו אנחנו לא לוקחים אותה ברצינות. מצד שני, בית האומנויות שעובד עם כל סוג חומר שיש, ממליץ דווקא עליו בשביל מוצרים שונים, דווקא בשל הפשטות והדינאמיות שלו. 

החימר, הוא בסופו של דבר חומר אחר לגמרי ממה שעולה לכם בראש כאשר אתם שומעים את המילה. החימר במקור האמיתי שלו הוא האספלט, ועם הזמן הוא הפך לשם נרדף לכלי החרס המוכרים והיפים. לכן, כאשר נספר כאן על השימושים השונים של פיסול בחימר, נדבר על כלי החרס המוכרים והמיוחדים. 

לעצב במהירות, לשמור לאורך זמן
המיוחד בחומר הזה ובאופציה של פיסול בחימר בכלל, היא האופציה של עיצוב זריז ומדויק כל דבר שרק תעלו בדעתכם. כאשר תגיעו אל בית האומנויות, תוכלו לקבל כמויות גדולות של חימר ולהתחיל לעבוד וללוש אותו עד לקבלת המרקם הנוח ביותר לעיצוב של כל פריט. במהלך הלישה והעבודה בתוך בית האומנויות, תלמדו כיצד לעבוד עם החומר, אילו דברים ניתן לעצב ולייצר באמצעותו, ועוד. 

אך אל תיתנו למראה ולנוחות העיצוב שלו להטעות אתכם, לאחר שתבצעו פיסול בחימר, ייקחו המומחים של בית האומנויות את המוצר המוגמר ויכניסו אותו לתנור שייבש אותו לחלוטין. לאחר שהחימר מייבש, הוא מתקשה ונעשה חזק ועמיד ביותר בפני מפגעי טמפרטורה ואחרים. כעת, תוכלו גם לצבוע ולקשט את התוצרים שלכם כאוות נפשכם. 

כדים, פסלונים
כמו שכבר ציינו למעלה, החימר מקבל פירושים שונים אצל כל שכבות הגיל, ולכן ניתן לבצע פיסול בחימר בכולן. אחד מהדברים שיכול להוות מכנה משותף למבוגרים וילדים גם יחד – הם אותם בעיצוב אישי, או פסלונים כל אחד על פי ראות עיניו. אם אתם מעוניינים לבצע עיצובים קצת אחרים ומיוחדים יותר, תוכלו לעשות דברים שהם פחות לילדים, ומתאימים בכל בית או משרד: מדפים, אריחים, כלי אוכל 

פיסול בחימר בהחלט יכול להיות 'בוגר' ובעל מעוף בלתי מוגבל, ובבית האומנויות יעשו הכול בכדי להוכיח לכם את זה. כך למשל, תוכלו לבצע פיסול בחימר שיהפוך למדפים שונים שיחזיקו כל דבר שרק תרצו. מעבר לזה, ניתן להכין אריחים גדולים בעיצובים שונים, עם טייח, צביעה ותבליטים שיהיו אישיים ומיוחדים, באופן שטרם נראה. 

עוד שיטה של פיסול בחימר, שהיא מעניינת ביותר ומוסיפה המון לחוויית העבודה עם חימר, היא השיטה של הכנת כלי אוכל. כאן, לא רק שתלמדו להכין כלי אוכל כמו צלחות וקערות, לעצב ולצפות באיזו צורה שתרצו, אלא גם לקחת אותם איתכם הביתה. במידה ותרצו לעשות סט שלם, תוכלו לעשות זאת באופן הבא. 

שכפול
קחו מצב: הכנתם פסלון באמצעות פיסול בחימר של גמדון קטן ומיוחד ביותר שאתם רוצים שיהיה בגינה, אבל מרגישים שהוא רגיש מדיי ומפחדים שייהרס עוד בדרך הביתה. בבית האומנויות התפתחה שיטה שמאפשרת לנו לשכפל ולהעתיק כל מוצר ופריט שייצרנו באופן מדויק ואיכותי להפליא. כך, תוכלו לשכפל את אותו גמדון ולשמור לכם אחד שיהיה למקרה הצורך. 

כך גם לגבי אותם כלי אוכל של פיסול בחימר ועוד הרבה יותר. עוד דוגמא, יכולה להיות מצב שבו הכנתם אגרטל שנראה מעולה ורוצים לקנות אותו מכם, תוכלו למכור אותו בשקט כשאתם יודעים שיש לכם את האפשרות להכין אותו מחדש, או להכין אחד חדש לכל מי שרק ירצה. כלי אוכל ניתנים לעיצוב באופן חד פעמי ואז לשכפול כמה פעמים שרוצים עד לסט שלם ומבלי הצורך להכין עוד ועוד קערה כל פעם מחדש. אז בואו לבית האומנויות ותגלו את החימר שאהבתם כשהייתם ילדים מחדש, ותגיעו איתו למקומות הכי קסומים שיש.

הרשמה   כניסה
050-5350145 /  077-4203014  / 050-3871253 


משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים