צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
 
בית האומנויות
גלריית גוונים
יושקו
בקרו אותנו ב-

פסיפס קרמיקה – יופי שעוטף את כל הבית

לעיתים אנחנו מזמינים רהיטים שונים אל תוך הבית שלנו, ומרגישים שמשהו חסר. לעיתים זה סוג החומר, ולעיתים זה אפילו הצבע או העיצוב.

פסיפס קרמיקה
יכול לפתוח צורות שונות של חשיבה ולהוסיף המון לבית. אתם מוזמנים להגיע אל בית האומנויות ולעצב בעצמכם מהרעיונות במאמר ועוד הרבה יותר. 

פסיפס קרמיקה

לא משנה אם אתם אנשים ממוצעים שלא בטוחים כיצד לעצב שולחנות אוכל או אמבטיות, ובין אם אתם אנשי עיצוב שאוהבים שינויים ודינאמיות בביתם, בבית האומנויות ניתן ללמוד כיצד לעבוד עם חימר, קרמיקה, פסיפס וכל חומר אחר שיגרמו לכם לבצע את העבודה בכל אופן שהוא. לעיתים מגיעים אל בית האומנויות אנשים שמבינים בתחום ורוצים להתחיל להכין משהו חדש, ופעמים רבות גם אנשים שמעולם לא נגעו בשום כלי עיצובי בחייהם. מה שבטוח הוא, שכולם יוצאים מרוצים. 

אמבטיות, שירותים
במקור, שימש הפסיפס כיצירת אמנות בפני עצמה, ועם הזמן התפתח אף לציפוי של רצפות שלמות. לאחר מכן, ניתן היה לראות שאותו פסיפס קרמיקה הגיע גם אל הבתים הפרטיים, וכיום ניתן לראותו פעמים רבות דווקא בשירותים והאמבטיה. מדוע דווקא שם, אתם שואלים? אין לכך סיבה ברורה, אבל ייתכן שבגלל הצבע הכחול שנפוץ בפסיפס אחרי למשיכה דווקא לשם. במידה ותרצו לעצב את השירותים שלכם באופן שטרם נראה, ולעשות זאת באמצעות פסיפס קרמיקה, האפשרויות שלכם בבית האומנויות יהיו פשוט בלתי מוגבלות.

מצד אחד, תוכלו לעבוד על חיפויים לקיר ואפילו לרצפה, ומצד שני תוכלו להחליט שאתם מחפים באמצעות פסיפס כיור או אמבטיה שלמה. אנחנו יכולים להגיד לכם מניסיון, שאנשים שונים ומתחומים שונים, שמעולם לא נגעו או ידעו כיצד לעבוד עם חימר או פסיפס, הגיעו בכדי לעשות אמבטיית פסיפס ויצאו עם תוצאה שהיה להם קשה להאמין שעשו אותה בעצמם גם לאחר שעשו את הכול בעצמם מהתחלה ועד הסוף. בבית האומנויות הכול אפשרי, תבואו עם חלום ותצאו איתו מוכן לשימוש בבית. 

שולחנות, כסאות, פינות אוכל
עוד צורה אופיינית לעבודה עם פסיפס קרמיקה, הם שולחנות וכסאות. בבית האומנויות ניתן לקחת שולחנות קיימים שמגיעים איתכם מהבית, לאסוף מהזבל או כל מקום אחר שממנו מביאים את השולחן, ולהתחיל לעטוף לצפות ולעצב את השולחנות בדיוק על פי ראות עיניכם ובהדרכה צמודה של המומחים בבית האומנויות. כאשר תגיעו עם החלום האישי שלכם, לא רק תלמדו כיצד להכין את אותו פסיפס קרמיקה וכיצד לצפות איתו רהיטים וחומרים שונים, אלא גם כיצד לחשוב, כיצד לעצב, ליצור צורות וצבעים. 

מעבר לזה, תוכלו להכין את אותו שולחן או כסאות שתצפו באמצעות פסיפס קרמיקה לגמרי בעצמכם. במידה ותרצו להכין גם את השולחן בדיוק לפי המחשבות, הצרכים והשאיפות האישיות שלכם, תוכלו להתייעץ עם המומחים בבית האומנויות על כמות האנשים שהשולחנות צריכים להכיל, סוג החומר ממנו אתם רוצים להשתמש (כל חומר שרק תרצו) ולהתחיל להכין את השולחן בו חפץ ליבכם. לאחר מכן, תוכלו כמובן לבצע ציפוי של פסיפס קרמיקה. 

כניסה לבית, שבילים, כדים ומה לא?
כמו שכבר אמרנו בהתחלה, פסיפס קרמיקה התחיל כיצירת אמנות אבל הגיע למימדים של פריט עיצובי ברמות הגבוהות ביותר. כיום, ניתן לבצע באמצעותו כל דבר שרק עולה על רוחכם. וכשבבית האומנויות אומרים כל דבר, מתכוונים לכל דבר. בין אם תרצו לבצע חיפוי של התקרות, להכין פסיפס גדול לכניסת הבית, להכין שביל שלם עד פנים הבית ואפילו להכין כדים בחיפוי פסיפס קרמיקה. מעבר לזה, תוכלו להגיע עם כל רעיון, כל חלום לציפוי או ציור באמצעות פסיפס קרמיקה ולהתחיל להגשימו.

הרשמה   כניסה
050-5350145 /  077-4203014  / 050-3871253 


משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים