צור קשר
שם
אימייל
טלפון
הודעה
 
בית האומנויות
גלריית גוונים
יושקו
בקרו אותנו ב-

 שולחן לגינה - עיצובים בבית האומנויות

שולחן הגינה הוא אולי הרהיט הבסיסי ביותר לגינה. ניתן כמובן לרכוש אחד בחנות, אבל מצד שני תמיד הרבה יותר כיף להכין אחד בעצמכם. בבית האומנויות תלמדו להכין שולחנות כמעט מכל חומר שתחשבו או אפילו לא חלמתם. תעצבו, תשרטטו, תחלמו ולבסוף תגלו את יצירת הפאר האישית שלכם, שתגיע היישר אל תוך הגינה הפרטית בביתכם.

הגינה שלנו היא לרוב הדבר הראשון שנראה כשנצא לעבודה בתחילת היום, וגם כשנחזור ממנה בערב. מעבר לזה, הגינה שלנו משמשת אותנו גם בימי האביב הנעימים ובשאר ימות השנה, לישיבה באחת מפינותיה עם כוס קפה או שייק פירות מרענן, ביחד עם עיתון או סתם כך עם בני הזוג או הילדים. חלק אינטגראלי בכל החוויה הזו של גינה מעוצבת ונעימה משלנו, הוא שולחן לגינה. ישנם סוגים רבים של שולחנות לגינה מוכנים וקלאסיים לקניה ברשתות שונות. אבל כשמדברים על שולחן לגינה בבית האומנויות, לא מדברים על השולחנות האלה, אלא שולחנות קצת אחרים, ומיוחדים הרבה יותר. 

בית האומנויות מתמחה בכל חומר, כל רהיט, פסל, מזרקה, נחל, וכל חומר שרק תעלו על דעתכם. אתם מוזמנים להחליט על עיצוב של שולחן לגינה מכל חומר שהוא ובאיזו צורה שלא תהיה, להרים טלפון ולהתחיל להגשים את החלום.

האופי בשילוב עם הצרכים האישיים שלך
כשאתם ניגשים לרכוש שולחן לגינה או כל דבר אחר, באחת מרשתות השיווק השונות, אתם מקבלים אפשרות לבחור מתוך הסטנדרט הקיים ולנסות להתאים עצמכם אל המבחר המוצע לכם. בבית האומנויות מציעים לכם להגיד "לא עוד". אתם מוזמנים לגשת אל בית האומנויות, לספר למומחים כמה נפשות יש לכם בבית, כמה פעמים אתם מארחים בשבוע, אילו חומרים אתם הכי אוהבים, איזו צורה של שולחן לגינה תרצו בגינה שלכם – ומשם תקבלו את החומרים, הכלים וההדרכה הצמודה להגשמת החלום שלכם. כאשר אפילו השמיים הם לא הגבול.

שולחן לגינה מכל חומר
תוכלו למשל, להחליט שאתם לא רוצים להכין שולחן לגינה מעץ קלאסי שיונח מתחת לפרגולה שלכם, אלא דווקא מאבן, או דמוי אבן. ברגע שרק תגידו, תלמדו להכין שולחן אבן איכותי, מסיבי, יוקרתי ומרהיב שהוא כולו בעיצוב אישי משלכם. תוכלו לעצב אותו בצורה עגולה, ארוכה, כבדה או אפילו קלילה. כמובן, שתוכלו גם לעבוד עם שאר החומרים או אפילו עם העץ הקלאסי שיכול להוסיף מאוד לגינות כאלו ואחרות. רק תדברו על מה שאתם הכי אוהבים, מה עושה לכם הכי טוב, ובבית האומנויות ילוו אתכם עד להופעת היצירה האישית שלכם, שבסופה גם תבוא איתכם הביתה. 

כמו כן, תוכלו אפילו לשלב בין חומרים שונים. אם החלטתם שאתם רוצים למשל לשלב בתוך שולחן לגינה גם זכוכית שתהיה באמצע, או מתכות שונות שיעצבו את המסגרת או העמודים, רק תגידו ותתחילו לרוץ על זה. בנוסף, תוכלו לשלב חומרים גם בתוך הכיסאות עצמם שסובבים את אותו שולחן לגינה. כך למשל, תוכלו לשלב בפנים בד, דקורציות של מתכת ועוד שלל רעיונות וחומרים שרק תוכלו לחשוב עליהם.

עיצובים ייחודיים
איזו סיבה צריכה להיות שהשולחנות של כולם יראו אותו דבר? אם כולנו שונים ולכולנו יש אופי וצרכים שונים, אז מדוע שהשולחן הכול כך בסיסי בחיינו או אפילו כל דבר שקשור אלינו יהיה פשוט וכמו של כולם? במידה ואתם משפחה עם כמה ילדים ועם חיבה מיוחדת לישיבה בחוץ, תוכלו להתאים לכם שולחן לגינה שיתאים בדיוק למספר בני המשפחה שלכם, בין אם אתם שניים, שלושה או שמונה. בנוסף, אם אתם אוהבים לארח אנשים רבים ובאופן קבוע, בבית האומנויות תוכלו אפילו ליצור כמה שולחנות קטנים וכסאות תואמים שיתאימו לכל אירוע או מצב.

מעבר לעיצוב על פי הצורך, קיים גם האופי האישי שלכם. האם אתם אוהבים שהשולחן שלכם נראה כמו שולחנות של פיקניק, ותרצו שאפילו הכיסאות יהיו מקובעים לאדמה ביחד עם השולחן? או שמא אתם רוצים דווקא שולחן שהוא כולו מעוטר עם פסיפס הזוי בעיצוב וההכנה המדויקת שלכם? כל מה שרק תרצו, באיזה אופן שתרצו, רק תגיעו אל בית האומנויות ותתחילו לתת לחלומות שלכם לפרוח ולקבל משמעות אמיתית בעולם.

הרשמה   כניסה
050-5350145 /  077-4203014  / 050-3871253 


משו משו - אתר אינטרנט - בניית אתרים- קידום אתרים